Čištění klimatizace generátorem ozonu

Výstřižek

Objevte nejbezpečnější a nejekologičtější cestu jak desinfikovat celý interiér a klimatizační systém každého osobního vozu, dodávky, obytného vozu…

Generátor ozónu Sanycar nahrazuje nedostatečné čištění interiéru a klimatizace ručním čištěním, pomocí chemických sprejů a dalších přípravků, které nezničí pachy z bakterií a plísní. Sprejové čističe použe překryjí pach „voňavým povlakem“, který pouze oddaluje problém, ale neřeší ho. Jediné spolehlivé řešení pro komplexní desinfekci je za použití ozónu. Zbavte automobil pachů ze zvířat, cigaretového kouře, chemických pachů, ale například také pachu z rozlitého zkyslého mléka!!!

 

Co je vlastně ozón a jak to celé funguje?

Ozón (O3) je plyn, který je přítomen v přírodě a je tvořen třemi atomy kyslíku namísto dvou, které tvoří molekulyběžného kyslíku O2. Za normálních podmínek je to plyn modré barvy s mimořádně silnými oxidačními účinky. Usmrcuje všechy běžné se vyskytující bakterie, ničí formy patogenních mikroorganizmů, které nejsou ostatní desinfekční prostředky schopny zničt. Ozón má velmi široké použití. V průmyslu se používá k bělení látek, desinfekci vody a další. V zemědělství například k povrchovému ošetření zeleniny a ovoce, zejména k zabránění růstu plísní a kvasinek.

S generátorem ozónu SANYCAR lehce, bezpracně a rychle vydesinfikujete interiér vozu a také klimatizaci. Ozónem opravdu vyčístíte klimatizační systém a zbavíte ho bakterií, virů, výtrusů a plísní. Toto za pomocí čisticích sprejů není možné! Generátor ozónu vytváří ze vzduchu ozón, který okamžitě zabíjí všechno živé organického původu, protože se jedná o plyn dostane se na všechna místa v interiéru vozu. Po aplikaci ucíte vůni čistého vzduchu.

Ozón a jeho vyjímečné výhody:

Nepřekrývá pachy, ale eliminuje je. Odstraní pach ze zvířat, cigaret a chemické pachy. Je netečný k interiéru vozu a nezanechává žádné skvrny na tkanině a kůži. Ozón je šetrný k životnímu prostředí.